Kubki z nadrukami dla zakochanych, nie tylko na walentynki. Ukochana osoba powinna być z nami cały rok, każda okazja jest dobra aby dać jej mały miły upominek w prezencie. Nie bój się powiedzieć: Kocham Cię.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

search

Dzień zakochanych przypadający 14 lutego to najlepsza okazja do wyrażenia swoich uczuć. W tym pięknym dniu liczy się przede wszystkim łączące was uczucie, ale nie można zapomnieć też o prezencie dla ukochanej czy ukochanego – choćby drobnym upominku, takim jak kubek na walentynki z ciekawą grafiką lub miłosnym wyznaniem.

Kubek na walentynki

Walentynki to piękny dzień, kiedy wyznajemy sobie miłość i staramy się celebrować nasze związki. 14 lutego wielu z nas wręczy swoim drugim połówkom prezenty na walentynki. Wśród tych upominków będą różne przedmioty – zarówno dekoracyjne, jak i użytkowe. Tak naprawdę wartość prezentu nie jest nigdy najważniejsza – liczy się przede wszystkim pamięć i to, co połączyło dwoje ludzi, czyli miłość. W dniu walentynek jedni stawiają na okazałe prezenty, a inni na skromne, dosłownie symboliczne podarki, takie jak na przykład kubek na walentynki. Dobrze wykonany, trwały i ładny kubek to fantastyczny prezent lub dodatek do głównego prezentu. Na kubku możesz umieścić imię swojej drugiej połówki lub wybrać gotową wersję kubka ze śmieszną wskazówką.

Francuski poeta Henry Bordeaux napisał kiedyś: „Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród”. Czasami wystarczy drobny gest, uśmiech i wspólna kawa lub herbata, która tym razem będzie smakowała jeszcze lepiej.

Kubek na walentynki dla niej

Ukochana kobieta powinna zawsze pamiętać o tym, jakim uczuciem ją darzysz, ale pęd codzienności sprawia, że nie zawsze masz okazję powiedzieć „kocham Cię” czy przytulić swojej wybranki. Zdarza się, że jesteś daleko i chociaż myślami nadal blisko, chcesz przypomnieć o swoim uczuciu. Kubek na walentynki dla niej może być bardzo prostym sposobem. Twoja druga połówka z przyjemnością zaparzy sobie aromatyczną kawę lub gorącą herbatę w kubku, który kupiłeś dla niej specjalnie na tę okazję. Taki mały gest może być bardzo wymowny – przecież całe nasze szczęście składa się właśnie z takich małych gestów i krótkich chwil. Kochać można na różne sposoby i tyle samo jest też sposobów przypominania o swoim uczuciu.

Kubek na walentynki dla niego

Kiedy Twój ukochany mężczyzna wyjeżdża w delegację lub spędza dzień bez Ciebie, wie, że to tylko przejściowe i w końcu nadejdzie chwila, kiedy znowu się spotkacie i padniecie sobie w ramiona. Zanim się to jednak stanie, przypominać będzie mu o Tobie romantyczny kubek na walentynki dla niego z cytatem lub zabawnym hasłem. Czasami wystarczy jeden rzut oka na taki kubek i niebo staje się nagle bardziej błękitne, a ptaki śpiewają jakby głośniej.

check Product added to compare.